برگزاری رویداد فوق العاده با نیروی مرکز نوآوری نکسترا

مارس 7, 2024 0 نظر 40

رویداد هم بند با همت مرکز نوآوری نکسترا برگزار شد

مرکز نوآوری نکسترا، برگزار کننده رویداد هم بند با هدف ایجاد ارتباط و همبستگی بین افراد و شرکت‌ها به منظور پیشرفت و توسعه همکاری‌های مشترک، این رویداد را برگزار کرد. با توجه به اهمیت داشتن همبستگی و همکاری در جامعه کسب و کار، این رویداد اقدامی موثر بود تا افراد و شرکت‌ها به یکدیگر نزدیک‌تر شوند و ایده‌ها و پروژه‌های خود را به اشتراک بگذارند.

در این رویداد، شرکت‌ها و فعالان حوزه‌های مختلف با حضور و مشارکت فعال خود، به تبادل اطلاعات و تجربیات پرداختند و با ارائه دیدگاه‌ها و آموزش‌های خود، به بالندگی و پیشرفت خود و دیگران کمک کردند. این فضا، فرصتی مناسب بود تا افراد از منابع و دانش موجود بهره‌مند شوند و ارتباطات مفیدی برقرار کنند.

با توجه به موفقیت واقعی این رویداد، می‌توان انتظار داشت که نقشه‌های آینده‌ای برای همبندی و همکاری‌های بیشتر بین افراد و شرکت‌ها و بهره‌وری بیشتر از این پتانسیل‌ها وجود داشته باشد.

ارسال شده توسط: مصطفی معصوم‌پور ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۲۹چهارمین رویداد ارائه به سرمایه‌گذاری نکسترا و رویداد هم بند به همت مرکز نوآوری نکسترا در روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد.مرکز همایش‌های کتابخانه ملی (تالار قلم) در روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ میزبان چهارمین رویداد ارائه به سرمایه‌گذاری نکسترا و نمایشگاه جانبی آن به همت مرکز نوآوری نکسترا بود. در این همایش، حامد عبودی، معاون اجرایی مرکز نوآوری نکسترا اظهار کرد امروز رویداد هم بند که به معنی شبکه ارتباطی ما با استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران است، اجرا می‌شود. علت انتخاب این نام این بود که احساس می‌کنیم شبکه‌سازی و ارتباط در اکوسیستم نوآوری می‌تواند مثمر ثمر واقع شود.حامد عبودی در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد امروز اختتامیه فیس کاپ را نیز داریم که در حوزه بازشناسی چهره با چالش دیپ فیک برگزار شد. همچنین در صبح نیز دموی نکسترا را داشتیم و تیم‌هایی که پیش‌شتاب‌دهی شدند، ارائه معرفی کردند. این ۹ تیم ارائه خود را برای سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها به‌منظور جذب سرمایه، مطرح کردند.معاون اجرایی مرکز نوآوری نکسترا در ادامه به روند انتخاب تیم‌ها اشاره کرد و گفت ما از تابستان امسال فراخوان دادیم و ارزش‌گذاری و ارزشیابی موشکافانه تیم‌ها انجام شد. سپس از ۷۰ تیم به ۱۰ تیم رسیدیم و امروز نیز ۹ تیم ارائه داشتند. وی ابراز امیدواری کرد که هم مرکز نوآوری نکسترا برای سرمایه‌گذاری ورود کند و هم این امر به‌صورت کین‌لس انجام شود و هم شاهد سرمایه‌گذاری بیرونی باشیم.  حامد عبودی در رابطه با روند اجرای این رویداد عنوان کرد:آقای دکتر سجادی، مدیرعامل مجموعه نکسترا صبح امروز سخنرانی داشتند و آقای دکتر سجادی نیری، رئیس هیات مدیره انجمن وی سی ایران نیز سخنرانی کردند. بعد از آن پنلی با چهار مهمان با دبیری آقای باستانی (معاون توسعه کسب و کار نکسترا) و با حضور خانم دکتر مشکات اسدی (مدیرعامل وی‌سی آن گروه کسب‌وکارهای نوین آن)، آقای حسین مفاخریان آنجلین وستور کارایا و مدیرعامل پردازش تصویر کمان، آقای احسان نوری (مدیرعامل استارتاپ استودیو چیننوا) و آقای کیوان محیط مافی (مدیرعامل دیجی نکست) برگزار شد.حامد عبودی در انتها اظهار کرد که امروز بیش از ۵۰ سرمایه‌گذار از جنس وی‌سی و سی‌وی‌سی و شتاب‌دهنده در این رویداد حاضر بودند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها