پیشنهاد جذاب: حضور در فروش فیلم “مرموز” با درآمد ۲ میلیارد تومان

مارس 26, 2024 0 نظر 41

نمایش تئاتر “چه کسی جوجه تیغی را کشت” به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری، پیش از شروع اجرا به بیش از ۲ میلیارد تومان پیش‌فروش رسیده است. این نمایش با بازی بهرام افشاری و تینو صالحی، از ۱۵ فروردین ماه همه روزه در دو سانس در ساعت‌های ۲۰ و ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

داستان نمایش درباره‌ی پایانی است که همه چیز به نظر خوب پایان می‌پذیرد، اما اگر پایان ناخوشایند شد، نگران نباشید، زیرا این پایان استخراج نیست.

پیش‌فروش بلیت‌های این نمایش در حال انجام است و بلیت‌ها در سایت تیوال موجود می‌باشد. علاوه بر ویژگی‌های منحصر به فرد نمایش، تهیه کنندگی بر عهده محمد قدس، دستیار کارگردانی توسط حسن خان‌محمدپور و گرافیستی توسط پیمان امدادی انجام شده است.

۱۶:۲۷تئاتر «چه کسی جوجه تیغی را کشت» به نویسندگی و کارگردانی بهرام افشاری پیش از شروع اجرا، ۲ میلیاردی شد.به گزارش رسیده، تئاتر »چه کسی جوجه تیغی را کشت» پیش از شروع اجراها و در پیش‌فروش بیش از ۶۰۰۰ بلیت فروخت و دو میلیاردی شد.«چه کسی جوجه تیغی را کشت» به تهیه کنندگی محمد قدس که از ۱۵ فروردین روی صحنه می رود؛در دوره ی اجرای قبلی  توانست نظر مخاطبان تئاتر و هنرمندان را به خود جلب کند و بازخوردهای بسیار مثبتی از اجرا توسط مخاطبان در فضای مجازی و سایت تیوال منتشر شده است.پیش فروش روزهای جدید این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است.تئاتر «چه کسی جوجه تیغی را کشت» با بازی بهرام افشاری و تینو صالحی از ۱۵ فروردین ماه هر روز در دو سانس در ساعت‌های ۲۰ و ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.در خلاصه داستان این نمایش آمده است: پایان همه چیز خوب است. اگر پایان چیزی بد شد؛ نگران نباش! این پایانش نیست.از دیگر عوامل این اثر نمایشی می‌توان به مدیر تولید: علی ‌اکباتانی، دستیار کارگردان: حسن خان‌محمدپور، گرافیست: پیمان امدادی و مدیر تبلیغات:  آریان امیرخان اشاره کرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها