وضعیت منوچهر والی‌زاده ناگهانی؛ وارد بیمارستان شد!

مارس 5, 2024 0 نظر 22

دوبلور پیشکسوتی به علت مشکلات تنفسی در بیمارستان بستری شده است و تحت مراقبت پزشکان قرار دارد. فرشید شکیبا، مدیر واحد دوبلاژ سیما، اعلام کرد که والی زاده در حال حاضر در شرایط خوبی است اما به دلیل مشکلات تنفسی باید مراقبت شود. والی زاده قرار بوده در یک فیلم نوروزی دوبله کند، اما به دلیل وضعیت خود این اتفاق افتاده است. او در مراسم خاکسپاری پرویز ربیعی حضور داشته و از دوستی و همکاری‌های گذشته خود با او صحبت کرده است. والی زاده تا دو روز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد و آرامشی به او توصیه شده است.

۶:۴۲دوبلور پیشکسوت به علت عارضه تنفسی امروز (۱۴ اسفند ماه) در بیمارستان بستری شده است و تحت مراقبت های پزشکان قرار دارد.فرشید شکیبا مدیر واحد دوبلاژ سیما در گفت و گویی با ایسنا، ضمن تشریح وضعیت این دوبلور پیشکسوت بیان کرد: با هماهنگی رئیس مرکز بهداشت صداوسیما گروهی به منزل آقای والی‌زاده اعزام شدند و پس از بررسی و معاینه ایشان را به بیمارستان منتقل کردند که تحت مراقبت قرار بگیرند. ایشان سابقه بیماری نداشتند و در حال حاضر شرایط و وضعیت عمومی جسمی شان خوب است اما به دلیل مشکلات تنفسی باید تحت مراقبت باشند.به گفته مدیر واحد دوبلاژ سیما، منوچهر والی زاده که در طول این مدت برای آثار نورزی با واحد دوبلاژ همکاری داشته، هفته پیش نیز برای دوبله یکی از فیلم های نوروزی قرار بود به واحد دوبلاژ برود اما به دلیل مشکل تنفسی این اتفاق نیفتاد.شکیبا تاکید کرد که منوچهر والی زاده یک الی دوروز آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.  
والی زاده اخیرا در مراسم تشیع و خاکسپاری زنده یاد پرویز ربیعی حاضر شده بود و در گفت و گویی با ایسنا گفته بود:  تقریباً همه همکاران قدیمی‌مان در مراسم استاد ربیعی حضور داشتند و ایشان را بدرقه کردند. با وجود هوای سرد من خودم واقعاً شرایط مناسبی نداشتم اما نمی‌توانستم هم نروم. ما سال‌ها در کنار هم بودیم، در کنار هم خندیدیم، بی پول بودیم، با پول بودیم. هرچه که بودیم با هم بودیم و استاد ربیعی از دوستان قدیمی‌ام بود روحشان شاد.منوچهر والی‌زاده در بخشی از صحبت هایش گفته بود: وقتی با این سن و سالمان محبت‌های شما را می‌بینیم عمرمان دوچندان می‌شود که هنوز ما را از یاد نبرده‌اید و همیشه به یاد ما هستید. به کار ما احترام می‌گذارید و برایتان مهم است. کارهای ما را گزارش می‌کنید و احوالپرس‌مان هستید و ما به همین محبت‌ها دلگرمیم.  

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها