“آل پاچینو؛ پنهان کردن چیزی ندارد!” – انتشار کتاب خاطرات افسانه بازیگری

مارس 13, 2024 0 نظر 16

کتاب خاطرات آل پاچینو با عنوان “Sonny Boy”، که به عنوان کتابی افشاگرانه شناخته شده، به زودی منتشر خواهد شد. در این کتاب، زندگی و تربیت او در نیویورک و هالیوود به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. آل پاچینو، یک بازیگر معروف ۸۳ ساله، در این کتاب از دوران کودکی خود تا ورود به هالیوود و انجام نقش‌های مختلف در فیلم‌های مشهور چون “پدرخوانده” و “صورت زخمی” را بازگو می‌کند. ناشر کتاب این اثر را به عنوان خاطرات یک مرد شجاع توصیف کرده و بیان کرده است که آل پاچینو همیشه به عشق و هدف وفادار مانده و این عواطف او را به موفقیت های بزرگی رسانده است. در تصریحاتی پس از اعلام خبر انتشار کتاب، آل پاچینو اعلام کرد که نوشتن این کتاب برایش یک تجربه فوق‌العاده و آشکار بوده و این اثر از تمام تلاش و تجربیات زندگی او الهام گرفته شده است.

۱۰:۲۸کتاب خاطرات آل پاچینو که از آن به عنوان کتابی افشاگرانه یاد شده، اکتبر آینده منتشر می‌شود.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، آل پاچینو در کتاب خاطراتش که عنوانش «Sonny Boy» است و قرار است ماه اکتبر (مهر) اکران شود، درباره نحوه تربیت و زندگی خود در نیویورک و هالیوود نوشته است.این بازیگر ۸۳ ساله که برای بازی در فیلم‌های شاخصی مانند سه گانه «پدرخوانده»، «صورت زخمی» و «بوی خوش زن» شناخته می‌شود، در این کتاب از دوران کودکی خود در برانکس جنوبی و نیویورک نوشته است. دبیرستان هنرهای نمایشی، سال‌های شکل‌گیری او در صحنه تئاتر شهر در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ و سرانجام وقفه بزرگ او در هالیوود، دیگر مطالب کتاب را تشکیل می‌دهند.ناشر کتاب پنگوئن پرس از این کتاب به‌عنوان خاطرات مردی یاد کرد که چیزی برای ترسیدن و پنهان کردن ندارد؛ تمام نقش‌های بزرگ، همکاری‌های اساسی و روابط مهم و همچنین ازدواج آزاردهنده بین خلاقیت و تجارت در بالاترین سطوح را تجربه کرده است.
در ادامه بیانیه ناشر آمده است: اما نخ طلایی کتاب روح عشق و هدف است. عشق می‌تواند شما را ناکام بگذارد تا در جاه‌طلبی‌هایتان شکست بخورید و نورهایی که می‌درخشند نیز می‌توانند کم‌رنگ شوند. اما آل پاچینو به اندازه کافی خوش شانس بود که پیش از آنکه به جوایز زمینی فکر کند، عمیقاً عاشق یک کار شد و هرگز از عشق دور نشد. این همه تفاوت او را ایجاد کرده است.پاچینو پس از اعلام این خبر گفت: من این کتاب را نوشتم تا آنچه را که در زندگی‌ام، دیده‌ام و پشت سر گذاشته‌ام بیان کنم. اندیشیدن در مورد این سفر و آنچه بازیگری به من اجازه انجام آن را داده است و دنیایی که به رویم باز شد، یک تجربه فوق‌العاده شخصی و آشکار بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها