“تل‌ماسه ۲” با درآمد ۵۰۰ میلیون دلار در مدت ۱۰ روز باز نمایش آغاز کرد!

مارس 18, 2024 0 نظر 17

فیلم دوم “تل‌ماسه” با رسیدن به فروش نیم میلیارد دلاری از فیلم نخست پیشی گرفت. این فیلم به کارگردانی دنیس ویلنوو، پس از ۱۰ روز نمایش، فروش آن به ۴۹۴.۷ میلیون دلار در سطح جهانی رسیده است. این فیلم از مانده فروشی بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلاری خبر می‌دهد، و قرار است جزء پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۴ باشد.

این فیلم، داستان شخصیت اصلی رمان مشهور فرانک هربرت را دنبال می‌کند که به دنبال امنیت و پی‌گیری اسطوره‌ای پل آتریدیس است. بازیگرانی همچون تیموتی شالامه، آستین باتلر، زندایا، ربکا فرگوسن و جاش برولین در این فیلم حضور دارند.

تهیه‌کنندگان این فیلم، برادران وارنر و لجندری انترتینمنت، بودجه‌ای بالغ بر ۱۹۰ میلیون دلار برای ساخت و حدود ۱۰۰ میلیون دلار برای تبلیغ آن صرف کرده‌اند.

تاکنون، این فیلم با فروش ۳۶ میلیون دلار در چین، ۳۲.۸ میلیون دلار در بریتانیا و میلیون‌ها دلار در سایر کشورها، به منظور تماشای حضار، جذب شده است. به زودی منتظر ادامه موفقیت این فیلم برای فروش بیشتر هستیم.

۱۱:۴۶فیلم دوم «تل‌ماسه» با رسیدن به فروش نیم میلیارد دلاری از فیلم نخست پیشی گرفت.به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «تل‌ماسه: قسمت دوم» در آستانه یک نقطه عطف دیگر در گیشه است.دنباله فیلم علمی-تخیلی «تل‌ماسه» به کارگردانی دنیس ویلنوو با فروش ۴۹۴.۷ میلیون دلار در سراسر جهان، به نقطه عطف جدیدی رسیده است. در حالی که ۲۰۸ میلیون دلار از فروش این فیلم در آمریکای شمالی و ۲۸۹.۴ میلیون دلار در سطح بین‌المللی بوده‌است، فروش این فیلم تا پایان دوشنبه از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور می‌کند، که رقمی است که کمتر فیلمی در دوره پس از همه‌گیری کرونا به آن رسیده است.گرچه اوایل سال است، اما «تل‌ماسه ۲» اکنون پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ در گیشه‌های داخلی و جهانی شده است.فیلم «قسمت دوم» پس از ۱۰ روز نمایش در پرده بزرگ، از کل فروش داخلی فیلم اول (۱۰۸ میلیون دلار) پیشی گرفته است. فیلم قبلی در مجموع ۴۳۳ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخته بود.خارج از آمریکا و کانادا، «تل‌ماسه: قسمت دوم» در چین با فروش ۳۶ میلیون دلار، بریتانیا ۳۲.۸ میلیون دلار، آلمان ۲۵ میلیون دلار، فرانسه ۲۴.۹ میلیون دلار و استرالیا ۱۵.۶ میلیون دلار، با بیشترین اقبال روبه‌رو شده است.این آخر هفته، فروش فیلم در پرده‌های آیمکس از ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرد و به هفتمین فیلمی بدل شد که سریع‌ترین آمار برای رسیدن به این نقطه عطف را کسب می‌کند.برادران وارنر و لجندری انترتینمنت تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار مشترک این فیلم هستند و آن را با بودجه ۱۹۰ میلیون دلاری ساخته‌اند و حدود ۱۰۰ میلیون دلار دیگر هم برای تبلیغ آن هزینه کرده‌اند.داستان فیلم نیمه دوم رمان مهم فرانک هربرت را که سال ۱۹۶۵ منتشر شد دربرمی گیرد و به جستجوی اسطوره‌ای پل آتریدیس با بازی تیموتی شالامه ادامه می‌دهد که پس از خیانت اعضای قدرتمند سلطنتی به خانواده‌اش، به دنبال امنیت در بیابان است. آستین باتلر، فلورانس پیو و کریستوفر واکن در کنار زندایا، ربکا فرگوسن، جاش برولین و استلان اسکارسگارد بازیگران فیلم را تشکیل داده اند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها