رانندگان اسنپ مبتلا به تالاسمی از پرداخت کمیسیون معاف شدند: اخبار خوب برای کاربران راننده‌ی اسنپ با تالاسمی

ژانویه 28, 2024 0 نظر 153

کاربرانی که به عنوان راننده در اسنپ فعالیت می‌کنند و مبتلا به بیماری تالاسمی هستند، اکنون از پرداخت کمیسیون معاف شده‌اند. این تصمیم به منظور حمایت از افرادی است که با چالش‌های جسمی و به‌خصوص بیماری‌های مزمن مواجه هستند.

تالاسمی یک بیماری خونی ژنتیکی است که باعث کمبود هموگلوبین ‌(ماده‌ای که به سلول‌های قرمز خون اکسیژن می‌رساند) در بدن می‌شود. افراد مبتلا به این بیماری ممکن است نیازمند مراقبت و درمان‌های خاص باشند و فعالیت‌های روزمره‌ای که برای بیماران عادی ساده می‌باشد برای آن‌ها چالش‌برانگیز باشد.

با اعمال این تسهیلات، کاربران مبتلا به تالاسمی که در حال فعالیت در اسنپ هستند، می‌توانند با آرامش بیشتری به کسب درآمد بپردازند و نگرانی‌های مالی خود را کاهش دهند. این تصمیم نشان از توجه و حمایت شرکت اسنپ نسبت به افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن دارد و برای این افراد فرصت‌های بیشتری را در بازار کار فراهم می‌کند.

کاربران راننده‌ اسنپ مبتلا به تالاسمی از پرداخت کمیسیون معاف شدند. اسنپ این معافیت را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود و با هدف حمایت از گروه‌های مختلف جامعه در نظر گرفته است.

اسنپ، با هدف حمایت از گروه‌های مختلف جامعه، طرح معافیت از پرداخت کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به تالاسمی را آغاز کرد. این طرح به مدت ۶ ماه فعال خواهد بود.

طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به تالاسمی

به گزارش روابط عمومی اسنپ، این شرکت از ابتدای فعالیت خود طرح‌های متنوعی را در حوزه‌ مسئولیت اجتماعی اجرا کرده است. رویکرد مسئولیت اجتماعی این سوپراپلیکیشن در انتخاب و ارائه‌ طرح‌ها به دو شکل همسو و مرتبط با ماهیت کسب‌وکار و همچنین همسو و هم‌راستا با نیاز جامعه تدوین می‌شود. معافیت از کمیسیون گروه‌های مختلف جامعه نیز یکی از طرح‌های همسو با ماهیت این کسب‌وکار ‌است.

در همین راستا، با همکاری انجمن تالاسمی، کاربران راننده‌ مبتلا به تالاسمی (از بهمن ۱۴۰۲ تا انتهای مرداد ۱۴۰۳) از پرداخت کمیسیون سفرهای خود معاف هستند.

نحوه‌ی عضویت در طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به تالاسمی

افراد مبتلا به تالاسمی که کارت عضویت در انجمن تالاسمی ایران را دارند و تاکنون به عنوان کاربر راننده در ناوگان اسنپ ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین، از طریق سامانه‌  ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده‌ خود را به این انجمن اطلاع دهند.

همچنین کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو ناوگان اسنپ هستند می‌توانند با ارائه‌ مشخصات خود (نام و نام‌خانوادگی، شماره‌ی تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن تالاسمی در این طرح شرکت کنند.

انجمن تالاسمی، به‌ صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند یا به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند در اختیار این شرکت قرار می‌دهد تا از پرداخت کمیسیون معاف شوند.

حمایت اسنپ از  کاربران راننده‌ دارای شرایط خاص

اسنپ، از ابتدای فعالیتش تاکنون، همراهی با افراد دارای معلولیت و افراد با شرایط خاص را یکی از اولویت‌های مسئولیت‌های اجتماعی خود قرار داده است.

در این راستا، طرح ویژه‌‌ معافیت از کمیسیون برای افراد دارای معلولیت، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌‌ شهدا اجرا شده است.

علاوه بر این، به صورت دوره‌ای، گروه‌های هدف مختلف (از جمله زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص مانند بیماران مبتلا به هموفیلی و ام‌اس) از پرداخت کمیسیون معاف بوده‌اند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها