آمار مجوزهای موسیقی صادر شده توسط ارشاد در آبان ماه منتشر شد

دسامبر 27, 2023 0 نظر 41

در آبان ماه ۱۴۰۲، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوزهای صادره خود را اعلام کرده است. این مجوزها شامل ۳۸۰ تک آهنگ، ۱۸ آلبوم موسیقی، ۱۸ نماهنگ، ۲ کتاب گویا، و ۵ مجوز تاسیس و تمدید استودیوهای صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری است. همچنین، یک گروه موسیقی به خارج از کشور اعزام شده و ۲۴۶ اجرای موسیقی با ۵۳۹ دفعه اجرا روی صحنه انجام شده است.
از تک‌آهنگ‌هایی که مجوز گرفته شد، ۲۷۶ اثر در ژانر موسیقی پاپ، ۱۸ اثر در ژانر موسیقی نواحی، ۲۵ اثر در ژانر موسیقی سنتی، ۲۵ اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، ۱۸ اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، ۱۴ اثر در ژانر موسیقی الکترونیک، ۲ اثر در ژانر موسیقی کودک و ۲ اثر در ژانر موسیقی ارکسترال تولید شده‌اند.
در بخش آلبوم‌ها نیز، مجوز ۴ آلبوم موسیقی سنتی، ۴ آلبوم موسیقی پاپ، ۱ آلبوم موسیقی نواحی، ۴ آلبوم موسیقی تلفیقی، ۱ آلبوم موسیقی کودک و ۴ آلبوم موسیقی کلاسیک صادر شده است.

۱۱:۱۲آمار مجوزهای صادره دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ماه ۱۴۰۲ اعلام شد.به گزارش مهر، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ماه ۱۴۰۲، مجوز ۳۸۰ تک آهنگ، ۱۸ آلبوم موسیقی، ۱۸ نماهنگ، ۲ کتاب گویا و ۵ مجوز تاسیس و تمدید استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری را صادر کرده است.در مدت یاد شده یک گروه موسیقی به خارج از کشور اعزام شده و ۲۴۶ اجرای موسیقی با ۵۳۹ دفعه اجرا روی صحنه رفته‌اند.در میان تک‌آهنگ‌های مجوز گرفته، ۲۷۶ اثر در ژانر موسیقی پاپ، ۱۸ اثر در ژانر موسیقی نواحی، ۲۵ اثر در ژانر موسیقی سنتی، ۲۵ اثر در ژانر موسیقی تلفیقی، ۱۸ اثر در ژانر موسیقی کلاسیک، ۱۴ اثر در ژانر موسیقی الکترونیک، ۲ اثر در ژانر موسیقی کودک و دو اثر در ژانر موسیقی ارکسترال تولید شده‌اند.
در بخش آلبوم‌ها نیز مجوز ۴ آلبوم موسیقی سنتی، ۴ آلبوم موسیقی پاپ، یک آلبوم موسیقی نواحی، ۴ آلبوم موسیقی تلفیقی، یک آلبوم موسیقی کودک و ۴ آلبوم موسیقی کلاسیک در آبان ماه ۱۴۰۲ صادر شده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها