آیا ترامپ با رقص مرگ، بیت کوین را از بین می‌برد؟

مارس 16, 2024 0 نظر 38

رقص مرگ بیت کوین: ترامپ، محبوب‌ترین رمزارز را نابود می‌کند؟

بیت کوین، یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین رمزارزهای دیجیتال در دنیا است که توسط تعداد زیادی از افراد و شرکت‌ها به عنوان وسیله‌ای برای انجام تراکنش‌های امن و محرمانه استفاده می‌شود. اما اخیرا، اعلامات ترامپ و اهانت‌های او نسبت به بیت کوین باعث شده تا اعتبار و ارزش این رمزارز کاهش یابد و برای مقامات اقتصادی جهانی و خبرها موضوع مورد توجه قرار گیرد.

ترامپ، با بیان اینکه بیت کوین یک تهدید برای اقتصاد آمریکا است و به‌عنوان یک فرصت اشتباه برای سرمایه‌گذاری دیده می‌شود، به‌شدت به این رمزارز انتقاد کرده و تلاش‌های خود را برای تخریب آن افزایش داده است. این اقدامات و تصریحات ترامپ، باعث نگرانی و ناراحتی در بازارهای مالی شده و احتمالا منجر به کاهش ارزش بیت کوین و سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با آن خواهد شد.

بنابراین، نگرانی‌ها و اظهارات ترامپ در مورد بیت کوین می‌تواند تأثیرات گسترده‌ای بر بازارهای مالی داشته باشد و از طریق تردیدها و عدم اطمینان، ارزش این رمزارز را به خطر بیاندازد. این وضعیت به عنوان “رقص مرگ بیت کوین” شناخته می‌شود و منجر به تغییرات جدی در بازارهای مالی و رمزارزها خواهد شد.

ارسال شده توسط: معین کریمی ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰دونالد ترامپ، در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تهدید بزرگی برای رمزارزها و بیت کوین خواهد بود. آیا نابودی Bitcoin در راه است؟ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، اخیراً با توجه به موفقیت بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال، مواضع جدیدی را اتخاذ کرده است. او که قبلاً تهدیدی برای استفاده از ارزهای دیجیتال محسوب می‌شد، اکنون به محبوبیت و استفاده گسترده این رمزارزها اذعان می‌کند. حتی یکی از روش‌های پرداخت جهت خرید کفش ورزشی برند ترامپ نیز Bitcoin بوده است.تأثیر مستقیم دونالد ترامپ روی قیمت تاریخی بیت کوینقیمت بیت کوین پس از نخستین مصاحبه او، افزایش تاریخی را تجربه کرد و به بالای ۷۲ هزار دلار رسید. این رشد قیمت متوجه دیگر رمزارزها نظیر اتریوم، سولانا و دوج کوین نیز شد. او در مصاحبه خودش عنوان کرد که رمزارزها شکل دیگری از ارز هستند و او نمی‌خواهد که آن‌ها باعث تضعیف دلار شوند. در عین حال، او همچنان به دفاع از جایگاه دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره پیشرو در جهان پرداخت و مدعی شد که به هیچ کشوری اجازه کاهش ارزش دلار را نخواهد داد. پیشینه خبر: قیمت بیت کوین رکورد ۷۲ هزار دلار را شکست چرا بیت کوین گران شد و افزایش قیمت ارز دیجیتال تا کی ادامه دارد؟هرچند ترامپ از سرکوب ارزهای دیجیتال صرف نظر کرده است، اما تصمیم او از توسعه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی ایالات‌متحده جدی است. وی این ارزها را به عنوان تهدید خطرناکی برای آزادی پول توصیف کرده و می‌گوید که این ارزها می‌توانند دولت فدرال را قادر به کنترل مطلق بر پول افراد بکنند.در حالی که ترامپ به دیدگاه‌های جدید نسبت به ارزهای دیجیتال رسیده است، باید منتظر ماند و دید که او بعد از پیروزی احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، چه تأثیر بر بازار ارزهای دیجیتال و اقتصاد جهانی خواهد گذاشت.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها