بیمه سامان: برگزاری دومین جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران

دسامبر 26, 2023 0 نظر 59

بیمه سامان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بیمه در ایران، دومین دوره مسابقه نقاشی معاصر را به عنوان یک رویداد بزرگ و منحصر به فرد برگزار می‌کند. این رویداد با هدف حمایت از هنرمندان و پرورش هنرهای تجسمی در کشور برگزار می‌شود. با برگزاری این مسابقه، بیمه سامان به دنبال شناسایی و حمایت از استعدادهای جوان و نوپا در عرصه نقاشی معاصر است.

در این مسابقه، هنرمندان معاصر ایرانی دعوت به شرکت در چند دسته مختلف نقاشی می‌شوند و برترین‌ها به عنوان برگزیدگان این رویداد شناخته خواهند شد. علاوه بر این، بیمه سامان نیز در پی برگزاری نمایشگاه و انتشار کتابی از آثار برگزیدگان برای معرفی هنرهای تجسمی ایران به جهان است.

تاکید بر این مسابقه نشان‌دهنده تلاش بیمه سامان برای حمایت از فرهنگ و هنر در کشور است و نشان می‌دهد که این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت بیمه، به جامعه و مسائل فرهنگی و هنری کشور توجه ویژه ای دارد.

دومین رویداد جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران توسط شرکت بیمه سامان و انجمن هنرمندان نقاش ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، آثار ارسالی به دبیرخانه، توسط هیئت انتخاب و داوری آثار متشکل از جمشید حقیقت شناس، رضوان صادق زاده و معصومه مظفری بررسی خواهند شد.

تکنیک، موضوع و شرکت در این رویداد برای همه هنرمندان و علاقه‌مندان، آزاد است.

بیمه سامان

ثبت نام، تقاضای شركت، ارسال تصویر آثار و مشخصات آثار و هنرمندان فقط از طریق وبسایت انجمن هنرمندان نقاش ایران به آدرس www.iranpainters.com امکان‌پذیر است.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۷ دی ماه سال جاری ۱۴۰۲ برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.

بیمه سامان بیمه سامان

آثار برگزیده از دوم تا سیزدهم بهمن ماه به نمایش عمومی درخواهد آمد.

مراسم اعلام اسامی برندگان نهایی و اهدای جوایز، نهم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به نفرات برگزیده جایزه بزرگ این رویداد به‌ترتیب مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به نفر اول تعلق خواهد گرفت. همچنین دو نفر هنرمند برتر دیگر جایزه تقدیری هر یک به مبلغ ۲۵ میلیون تومان دریافت خواهند کرد.

این رویداد بزرگ با هدف حمایت از هنر و هنرمندان، توجه بیشتر به هنر نقاشی و هنرهای تجسمی، ایجاد بستری مناسب برای نمایش رویکردهای معاصر در نقاشی ایران، زمینه‌سازی رشد و بالندگی هنرمندان ایران، انتخاب و معرفی سالانه هنرمندان نقاش معاصر ایران به جامعه مخاطبان و ارج‌گذاری به فعالیت‌های هنرمندانه برگزار می‌شود.

به همت شرکت بیمه سامان در سال ۱۴۰۰ نیز نخستین رویداد جایزه بزرگ نقاشی معاصر ایران با مشارکت ۱۲۷۸ نفر و ۳۵۰۰ اثر هنری برگزار شد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها