“شب های جذاب فیلم نوروزی” – دسته بعدی از تماشای فیلم در تعطیلات نوروز

مارس 19, 2024 0 نظر 45

در تعطیلات نوروز، سازمان سینمایی طرح ویژه اکران شبانه سینماها را در تمامی سالن‌ها متعدد اجرا خواهد کرد. این طرح برای بهبود ظرفیت مخاطب‌پذیری سینماها، به ویژه بعد از افطار و در ماه مبارک رمضان، طراحی شده است. رئیس سازمان سینمایی، محمد خزاعی اعلام کرد که پیش از اجرای این طرح، نظرات و پیشنهادهای شورای صنفی و انجمن سینماداران مورد بررسی قرار گرفته و برنامه‌ریزی نهایی انجام شده است.

خزاعی بیان کرد که منطقی است که این طرح فقط در صورتی اجرایی شود که هماهنگی‌های لازم و استقبال مخاطبان مناسب وجود داشته باشد. تاکید شده است که تبلیغات و همکاری با سازمان صدا و سیما برای آگاه‌سازی مردم، یکی از عناصر اصلی موفقیت این طرح است.

تجربه نشان داده که شهرهایی مانند اصفهان، شیراز و مشهد بیشترین استقبال از این طرح را داشته‌اند. امیدواریم که با همکاری فعال صدا و سیما و سازمان سینمایی، این طرح به خوبی اجرا شده و مورد استقبال مردم قرار گیرد.

۱۰:۴۳رئیس سازمان سینمایی از اجرای طرح ویژه اکران فوق‌العاده سینماها در تعطیلات نوروز که مقارن با ماه مبارک رمضان است، خبر داد.به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی گفت: به منظور ایجاد امکان استفاده بهتر هموطنان عزیز، طرح ویژه اکران شبانه در تعطیلات نوروز به ویژه به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان به استثنای شب‌های احیا اجرایی می‌شود.وی افزود: در تلاش هستیم تا ظرفیت مخاطب‌پذیری سینماها بعد از افطار را اجرا کنیم‌، به همین منظور در نظر داریم بازه زمانی اکران سینماها را در این مقطع افزایش دهیم.رئیس سازمان سینمایی ادامه داد: پیشنهادها و نظرات مختلفی از سوی شورای صنفی، انجمن سینماداران و همکاران بنده در ارزشیابی و نظارت بر نمایش مورد بررسی قرار گرفته و سرانجام برنامه‌ریزی نهایی برای اجرایی شدن این طرح صورت گرفت.وی تاکید کرد: مقرر شد طرح اکران شبانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان در تمام سالن‌های سینمایی اجرایی شود لذا در این طرح، پردیس‌ها و سینماها مجازند به فراخور منطقه جغرافیایی با هماهنگی مسئولان مربوطه، سانس‌های نمایشی خود را افزایش دهند.به گفته خزاعی، این طرح در سطح تهران و شهرستان‌ها قابلیت اجرایی دارد اما همه چیز منوط به هماهنگی‌های لازم و میزان استقبال مخاطبان است.وی یادآور شد: تجربه اجرای این طرح را با تفاوت‌هایی در برخی سال‌ها در گذشته شاهد بوده‌ایم و شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد از جمله شهرهای بوده‌اند که بیشترین آمار استقبال را از این طرح داشته‌اند.رئیس سازمان سینمایی گفت: یکی از مهمترین موارد موفقیت این طرح، تبلیغ و همکاری سازمان صدا و سیما به منظور آگاه‌سازی مردم است که امیدوارم تعامل خوبی میان صدا و سیما و سازمان سینمایی‌ برای موفقیت طرح اکران شبانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان ایجاد شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها