فروش بی‌سابقه سینماها در ماه بهمن؛ ۱۲۷ میلیارد تومان

مارس 6, 2024 0 نظر 55

در بهمن ماه امسال، فروش سینمای ایران به بیش از ۱۲۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان رسید. شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و کرج به ترتیب پرفروش‌ترین شهرها بودند. پرفروش‌ترین روز این ماه جمعه ۲۰ بهمن با فروش بیش از ۸ میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان بود و پرمخاطب‌ترین روز با ۲۰۷ هزار و ۳۹۴ نفر، سه‌شنبه سوم بهمن بود.

۴۰ سینمای اولی که بیشترین فروش را داشتند، اعلام شدند که ۵۹ درصد از فروش کل سینماهای کشور توسط آن‌ها محقق شده بود. جمع کل فروش این سینماها نیز ۷۵ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان بود.

پردیس سینمایی‌های «کوروش»، «ایران‌مال»، «هنر شهر آفتاب»، «سیتی‌سنتر»، «هویزه»، «آزادی»، «اکومال»، «شوامال»، «ساحل» و «لوتوس‌مال» به ترتیب اول تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در بهمن ماه بودند.

۱۳:۵۹فروش سینمای ایران در بهمن ماه امسال به بیش از ۱۲۷ میلیارد و ۲۷۸ میلیون تومان رسید. همچنین تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و کرج به ترتیب پرفروش‌ترین شهرها بودند.به گزارش ایسنا، جمعه ۲۰ بهمن با فروش بیش از ۸ میلیارد و ۳۲۸ میلیون تومان، پرفروش‌ترین روز و سه‌شنبه سوم همین ماه با ۲۰۷ هزار و ۳۹۴ نفر پرمخاطب‌ترین روز این ماه محسوب می‌شوند.
همچنین ۴۰ سینمای اولی که در این ماه بیشترین فروش را داشتند اعلام شد که ۵۹ درصد از فروش کل سینماهای کشور توسط این سینماها محقق شد؛ جمع کل فروش این سینماها نیز ۷۵ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان اعلام شده است.پردیس سینمایی «کوروش» تهران با فروش بیش از ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، پردیس سینمایی «ایران‌مال» تهران با فروش بیش از ۶ میلیارد تومان، پردیس «هنر شهر آفتاب» شیراز با فروش بیش از ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، پردیس سینمایی «سیتی‌سنتر» اصفهان با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان، پردیس سینمایی «هویزه» مشهد با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۷۸۴ میلیون تومان، پردیس سینمایی «آزادی» تهران با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۷۶۹ میلیون تومان، پردیس سینمایی «اکومال» کرج با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۷۳۶ میلیون تومان، پردیس سینمایی «شوامال» تهران با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۶۸۳ میلیون تومان، پردیس سینمایی «ساحل» اصفهان با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۵۹۲ میلیون تومان و پردیس سینمایی «لوتوس‌مال» تهران با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۵ میلیون تومان به ترتیب اول تا دهم جدول سینماهای پرفروش کشور در بهمن ماه هستند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها