«هیچ کس نیست که تمام داستان ها را یاد نداشته باشد» نمایش فیلم‌تئاتر در خانه هنرمندان

مارس 1, 2024 0 نظر 41

فیلم‌تئاتر “کسی نیست همه داستان‌ها را به یاد آورد” نوشته محمد چرم‌شیر، به کارگردانی زنده‌یاد رضا حداد، در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش درآمده است. این فیلم در مورد یک داستان پیچیده و جذاب است که بازیگران برجسته‌ای مانند سیامک‌انصاری، برزو‌ارجمند، و ستاره‌پسیانی در آن حضور دارند.

بازیگران این فیلم‌تئاتر در یک جلسه تحلیل و بررسی در مورد اجرایشان حضور دارند، که با حضور عباس غفاری و فرزاد فره‌وشی برگزار می‌شود. این فیلم در سال ۱۳۹۳ اجرا شده و در تاریخ چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ برای عموم به نمایش در آمده است.

علاقه‌مندان به حضور در این جلسه و نمایش این فیلم می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنند. این فیلم به دلیل داستان پرهیجان و بازیگران مطرح در آن، یک تجربه جذاب برای علاقه‌مندان به هنر و تئاتر خواهد بود.

۱۱:۴۷فیلم‌تئاتر «کسی نیست همه داستان‌ها را به یاد آورد» نوشته محمد چرم‌شیر و به کارگردانی زنده‌یاد رضا حداد در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و تحلیل و بررسی می‌شود.به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان، هفتمین برنامه از سلسله جلسات نمایش فیلم‌تئاترهای شاخص با همکاری مشترک انجمن صنفی منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران خانه تئاتر و سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش فیلم‌تئاتر «کسی نیست همه داستان‌ها را به یاد آورد» اختصاص دارد.نمایش «کسی نیست همه داستان‌ها را به یاد آورد» نوشته محمد چرم‌شیر، به کارگردانی زنده‌یاد رضا حداد، سال ۱۳۹۳ در مدت زمان ۵۲ دقیقه اجرا شده است و فیلم‌تئاتر آن چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در سالن استاد فریدون ناصری برای علاقه‌مندان نمایش داده می‌شود.پس از نمایش این فیلم‌تئاتر، نشست تحلیل، بررسی و نقد آن با حضور عباس غفاری (میزبان) و فرزاد فره‌وشی (مستندساز و منتقد تئاتر) برگزار می‌شود.سیامک ‌انصاری، برزو ‌ارجمند، نیما انصافیان، روزبه بمانی، ستاره ‌پسیانی، خسرو ‌پسیانی، امیر ‌جنانی، لیلی ‌رشیدی، داریوش فائزی، شبنم ‌فرشادجو، هاله گرجی، امین ‌موحدی‌پور بازیگرانی هستند که در این نمایش ایفای نقش کرده‌اند.علاقه‌مندان برای حضور در این جلسه می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها