اعتراض و توقف کار در برج ایفل!

فوریه 20, 2024 0 نظر 43

در پی اعتصاب بخشی از کارکنان برج ایفل به دلیل نارضایتی از مدیریت مالی، بازدید از این جاذبه گردشگری معروف فرانسه امکان‌پذیر نیست. به گزارش ایسنا، صفحه رسمی برج ایفل اعلام کرده است که امروز تعطیل است و برنامۀ بلیت‌فروشی برای چند روز آینده باز نخواهد شد.

استفان دیوو، عضو اتحادیه کنفدراسیون عمومی کار فرانسه توضیح داده که هدف از اعتصاب، افزایش حقوق کارکنان و بهبود نگهداری برج ایفل است. این بنا به دلیل تاریخی و متعلق به شهرداری پاریس است و اخیراً بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جلب کرده بود، ولی اعتصاب کارکنان باعث شده است که این جاذبه گردشگری برای چند روز بسته باشد.

در ماه دسامبر نیز به دلیل اعتصاب کارکنان، برج ایفل برای یک روز کامل بسته شده بود. اما این بار، برج ایفل به دلیل اعتصاب از دسترس عموم خارج شده و گردشگران توصیه شده است که برنامه خود را به تعویق بیندازند.

۱۱:۴۴به دنبال اعتصاب بخشی از کارکنان برج ایفل به دلیل نارضایتی از مدیریت مالی، بازدیدِ یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های توریسی فرانسه، امکان‌پذیر نیست.۱به گزارش ایسنا، صفحه رسمی برج ایفل در اینترنت، با اعلام تعطیلی این جاذبه گردشگری، به گردشگرانی که قصد دارند امروز (سه‌شنبه ۲۰فوریه) از این مکان بازدید کنند، توصیه کرده است که برنامه خود را به تعویق بیندازند.هم‌اکنون وسایت برج ایفل هیچ برنامۀ بلیت‌فروشی را برای روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، ۲۰ و ۲۱ فوریه باز نکرده است.به گزارش خبرگزاری فرانسه، «استفان دیوو»، عضو اتحادیه کنفدراسیون عمومی کار فرانسه که نماینده تعداد زیادی از کارکنان برج ایفل است، هدف از این اعتصاب را افزایش حقوق کارکنان، متناسب با درآمد حاصل از فروش بلیت و همچنین بهبود نگهداری این بنای تاریخی که متعلق به شهرداری پاریس است، اعلام کرده است.برج ٣‬٠٠ متری ایفل در مرکز پاریس، اخیرا و در آستانه بازی‌های المپیک ٢٠٢٤‬ شاهد افزایش آمار بازدیدکنندگان بوده است. برج ایفل، بلندترین سازه موجود در پایتخت فرانسه محسوب می‌شود که معمولا ۳۶۵ روز سال به روی گردشگران باز است.این جاذبه محبوب گردشگری پیش از این نیز در ماه دسامبر به دلیل اعتصاب کارکنان، برای یک روز کامل در طول تعطیلات کریسمس بسته شده بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها