«تمساح خونسرد»، دو روز و میزان فروش ٣ میلیاردی؛ جذبت فتح کرد!

مارس 8, 2024 0 نظر 16

فیلم سینمایی “تمساح خونی” توانست رکورد فروش روز دوم اکران در سینماهای ایران را شکسته و با فروش ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان، به جمع فروش ۴ میلیارد تومانی دست یابد. این فیلم از روز چهارشنبه، ۱۶ اسفندماه با تهیه‌کنندگی کامران حجازی اکران نوروزی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد. با بازی بازیگرانی همچون جواد عزتی، عباس جمشیدی‌فر، الناز حبیبی، بهزاد خلج، شبنم قربانی و سعید آقاخانی، این کمدی اکشن توانست با جذب حدود ۳۹ هزار تماشاگر تنها در روز دوم اکران، فروش قابل توجهی را به دست آورد. فیلم “تمساح خونی” توسط پخش شهر فرنگ در سینماها به نمایش درآمده و به عنوان پرفروش‌ترین روز دوم اکران یک فیلم در تاریخ گیشه سینمای ایران شناخته شده است، زیرا پیش از این، رکورد فروش روز دوم اکران در اختیار فیلم “ویلای ساحلی” بوده است که توسط “تمساح خونی” با ثبت فروش نزدیک به دو برابر اختلاف، شکسته شده است.

۲۰:۲۳فیلم سینمایی «تمساح خونی» رکورد فروش روز دوم اکران در سینمای ایران را با فروش ٢ میلیارد و ٧٣٠ میلیون تومان شکست تا دو روزه ۴ میلیاردی شود.
به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «تمساح خونی» اولین ساخته جواد عزتی به تهیه‌کنندگی کامران حجازی از روز چهارشنبه، ۱۶ اسفندماه اکران نوروزی خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد.این کمدی اکشن با جذب حدود ٣٩ هزار تماشاگر تنها در روز دوم اکران، فروشی برابر با ٢ میلیارد و ٧٣٠ میلیون تومان را ثبت کرد تا جمعا به بیش از ۴ میلیارد تومان برسد.جواد عزتی، عباس جمشیدی‌فر، الناز حبیبی، بهزاد خلج، شبنم قربانی و سعید آقاخانی در این کمدی نقش آفرینی می‌کنند.«تمساح خونی» توسط پخش شهر فرنگ در سینماها اکران می‌شود.این، پرفروش‌ترین روز دوم اکران یک فیلم در تاریخ گیشه سینمای ایران محسوب می‌شود. پیش از این، رکورد فروش روز دوم اکران در اختیار فیلم «ویلای ساحلی» با رقم فروش یک میلیارد و ۶٣٠ میلیون تومان بوده که اکنون این رکورد با ثبت رقمی نزدیک به دو برابر با اختلاف توسط «تمساح خونی» شکسته شد.»

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها