حمایت بی‌نظیر از طرح‌های محدودسازی اینترنت در مجلس جدید

مارس 6, 2024 0 نظر 20

حضور پرتعداد موافقان طرح صیانت، فیلترینگ و محدودسازی اینترنت در مجلس جدید

در جلسات مجلس جدید، نه تنها نمایندگان از اقدامات صیانت، فیلترینگ و محدودسازی اینترنت حمایت کرده‌اند، بلکه تعداد زیادی از آنان به‌طور قاطع اظهار نظر موافقانه کرده‌اند. این حضور پرتعداد موافقان این طرح‌ها نشان دهنده تأکید جدی نمایندگان بر اهمیت حفظ امنیت و کنترل بر اطلاعات در فضای مجازی است.

با درنظر گرفتن وضعیت کنونی اینترنت و تأثیرات آن بر امنیت و حریم خصوصی کاربران، محدودسازی و فیلترینگ اطلاعات می‌تواند به عنوان یک ابزار مؤثر برای جلوگیری از تهاجم دشمنان به فضای مجازی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین این اقدامات می‌توانند از منابع مخرب و مخربان فضای مجازی جلوگیری کنند و امنیت اطلاعات را تضمین کنند.

از این رو، نمایندگان مجلس جدید به سرعت برای اجرای طرح‌های صیانت، فیلترینگ و محدودسازی اینترنت اقدام کرده و امیدوارند که با این تدابیر، امنیت و آرامش در فضای مجازی را تدارک دهند و از پتانسیل‌های بی‌پایان اینترنت به بهترین شکل ممکن بهره ببرند.

ارسال شده توسط: علیرضا قادرمیهنی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۶به عقیده دبیر کل جبهه انقلاب اسلامی، حضور موافقان طرح صیانت در مجلس جدید نشان دهنده این است که مردم با فیلترینگ موافق هستند. آیا چنین است؟انتخابات مجلس شورای اسلامی هم تمام شد و کاندیداهای مردمی به صحن علنی مجلس بهارستان رفتند؛ اما با یک تفاوت عمده! به‌گفته دبیرکل جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی، تمام اعضای مجلس جدید موافق طرح صیانت هستند و دیگر پای مخالفی در میان نیست.حضور موافقان طرح صیانت در مجلس جدیدروح الله مومن‌نسب در صفحه شخصی خود خاطرنشان ساخته که در تهران و سراسر کشور، آن دسته افرادی که مخالف طرح صیانت، فیلترینگ و محدودسازی اینترنت بوده، توسط مردم تحقیر و حذف شده‌اند. وی همچنین از ورود چنین نمایندگان مجلسی ابراز امیدواری کرد و نوشت:این یعنی آنها که دستور خدا را به طمع رأی زیر پا بگذارند، دنیا و آخرتشان را باخته‌اند. از طرف دیگر تقریبا همه موافقان طرح صیانت از ایران با عزت وارد مجلس شدند و خبری در راه است.گفته‌های دبیر کل جبهه انقلاب اسلامی در حالی است که مردم کشورمان با زمزمه‌های طرح صیانت و فیلترینگ مخالفت شدید و قطعی خود را ابراز کردند و به‌نظر نمی‌رسد برگزیده شدن نمایندگان و رفتن آنها به مجلس به‌معنای موافقت جامعه با اعمال چنین سیاست‌هایی باشد. نظر شما درباره سخنان مومن‌نسب چیست؟ همچنین بخوانید: وزیر ارتباطات، رصد اطلاعات مردم در پیام رسان ها را تکذیب کرد رصد کاربران در برنامه هفتم توسعه؛ پلتفرم های آنلاین باید اطلاعات کاربران را در اختیار دولت قرار دهند!

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها