ساخت و پروژه‌های عمرانی تالار وحدت و برج آزادی به اتمام رسیدند

مارس 24, 2024 0 نظر 47

در آستانه تعطیلات نوروزی، برای بهترین استقبال از میهمانان و برنامه‌های هنری، تالار وحدت و برج آزادی اقداماتی را آغاز کرده‌اند. در تالار وحدت، پروژه‌های عمرانی از جمله رنگ‌آمیزی و به‌سازی سن تالار، اتصال خطوط فاضلاب به خط الگوی شهری و رفع مشکلات سیستم جمع‌آوری فاضلاب انجام می‌شود. این اقدامات به جلوگیری از آسیب به محیط زیست و امکان تصفیه آب برای مصارف کشاورزی کمک خواهد کرد. در پروژه اتصال خطوط فاضلاب به خط اصلی شهری، سه خط اصلی فاضلاب تالار وحدت به عمق ۳ متر در محوطه تالار متصل می‌شود. همچنین، اقداماتی برای رفع ایرادات سیستم اعلان حریق و تهیه موکت‌های سالن انتظار نیز در دست انجام است. در برج آزادی نیز، سن تالار اصلی در حال رنگ‌آمیزی است تا بهترین استقبال از برنامه‌های هنری در این مجموعه صورت بگیرد.

۱۱:۰۹با توجه به تعطیلات نوروزی و برای آمادگی بهتر به منظور میزبانی از برنامه‌های هنری، چند پروژه عمرانی در مجموعه تالار وحدت و مجموعه فرهنگی برج آزادی در تهران کلید خورد.به گزارش روابط عمومی بنیاد رودکی، در چارچوب بهبود زیرساخت‌های تالار وحدت، رنگ‌آمیزی و به‌سازی سن این مجموعه، همچنین در بخش عمرانی پروژه اتصال خطوط فاضلاب مجموعه تالار وحدت به خط الگوی فاضلاب شهری نیز از روز یکشنبه – ۵ فروردین- آغاز شد.سیستم فعلی جمع‌آوری فاضلاب تالار وحدت به صورت سبتیک است که با توجه به اجرای سیستم فاضلاب شهری در منطقه و تبعیت از سازمان آب و فاضلاب استان تهران، اصلاح این سیستم در راستای جلوگیری از آسیب به محیط زیست و امکان تصفیه آب جهت مصارف کشاورزی صورت می‌گیرد.

در این پروژه، سه خط موجود و اصلی فاضلاب مجموعه تالار وحدت از انتهای مسیر به لوله‌های مخصوص متصل شده و از طریق حفاری تونلی به عمق ۳ متر در محوطه، به خط اصلی فاضلاب شهری متصل می‌شود.

طراحی و رفع ایرادات مربوط به سیستم اعلان حریق تالار وحدت و همچنین تهیه موکت‌های سالن انتظار تالار وحدت از دیگر اقداماتی است که تا شروع مجدد فعالیت‌های هنری در این مجموعه صورت خواهد گرفت.در مجموعه برج آزادی هم برای آمادگی بهتر به منظور میزبانی از برنامه‌های هنری، سن تالار اصلی این مجموعه رنگ‌آمیزی می‌شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها