شروع حراج پرشور شماره های رند همراه اول از اول فروردین

مارس 18, 2024 0 نظر 17

حراج نوروزی شماره های رند همراه اول از اول فروردین شروع می‌شود

با فرارسیدن فصل بهار و نزدیک شدن به شکوفه گل ها، همراه اول اعلام کرده است که حراج نوروزی خود را آغاز می کند. در این حراج، شماره های رند همراه اول با قیمت های استثنایی و تخفیف های ویژه برای مشتریان عرضه خواهند شد.

تمامی مشتریان عزیزی که به دنبال تخفیف های بی نظیر و فرصت های منحصر به فرد برای خرید شماره های رند هستند، می توانند از اول فروردین به فروشگاه های همراه اول مراجعه کرده و از این فرصت برای خرید شماره های مورد نظر خود بهره ببرند.

پس از مدتی طولانی انتظار، حراج نوروزی شماره های رند همراه اول بالاخره آغاز می شود و فرصتی مناسب برای خرید شماره های مورد علاقه خود را به شما اعطا می کند. این فرصت بی نظیر را از دست ندهید و به این حراج مهم و جذاب حضوری فعال داشته باشید.

ارسال شده توسط: مصطفی معصوم‌پور ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۲۰دور جدید حراج نوروزی شماره های رند همراه اول از روز اول فروردین ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. در ادامه، نحوه شرکت در این حراج را بررسی می‌کنیم.اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد دور جدید حراج نوروزی شماره های رند همراه اول، همزمان با شروع فصل بهار و سال ۱۴۰۳ آغاز می‌شود. متقاضیان می‌توانند از روز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۳ در این حراج شرکت کنند و برای مشاهده و شرکت در آن باید به سامانه حراج اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران مراجعه نمایند.طبق اصول و ساختار ارزشی همراه اول به‌منظور ارائه و انجام خدمات آسان و در دسترس برای تمام متقاضیان شماره های رند، واگذاری شماره های رند همراه اول به‌صورت اینترنتی از طریق آدرس https://rond.mci.ir و از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان انجام خواهد شد. برای شرکت در این حراج باید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج را تایید کرده و سپس اطلاعات درخواستی و هویتی خود را در سامانه مذکور به‌طور صحیح وارد کنید. در مرحله بعد باید رقم ودیعه که معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مورد نظر است را واریز نمایید.اعتبار زمانی هر حراج به دو شرط بستگی دارد که لزوما باید هر دو شرط برقرار باشد تا زمان حراج به پایان برسد. شرط اول این است که زمان قانونی حراج به پایان برسد که این زمان برای هر حراج متفاوت خواهد بود و در زمان شروع حراج اعلام می‌شود. شرط دوم هم این است که از زمان آخرین پیشنهاد قیمت برای یک شماره باید هشت ساعت گذشته باشد. اگر قبل از پایان مدت زمان حراج، پیشنهاد جدیدی اعلام شود، مدت زمان حراج برای یک دوره هشت ساعته دیگر تمدید خواهد شد.در صورت تمایل به شرکت در طرح حراج شماره های رند همراه اول می‌توانید به نشانی اینترنتی https://rond.mci.ir مراجعه کنید. همچنین بخوانید: هدیه ویژه همراه اول برای سفرهای نوروزی دور دنیا معرفی شد بسته های ویژه همراه اول برای ماه رمضان اعلام شد

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها