کجایند مدیران سینمایی؟! آرزوی سلامتی برای ستاره سینما؛ سعید راد

مارس 27, 2024 0 نظر 154

سعید راد، ستاره سینمای ایران که به دلیل حادثه‌ای دچار آسیب‌دیدگی شده است، نیاز به حمایت و توجه بیشتری دارد. او یک بازیگر با تلاش مضاعف برای حفظ تندرستی بوده و با استانداردهای زندگی سالم، تلاش می‌کرد تا از بحران‌ها دور بماند. قدیمی‌ها و دوستداران سینما از خاطرات زیادی با او بهره‌مند بوده و مسئولان باید شرایط مناسب برای درمان وی فراهم کنند. حرمت و احترام به او و نقش سازمانی صحیح در مقابل هنرمندان، نشانگر مسئولیت‌شناسی مدیران ارشاد و سازمان سینمایی خواهد بود. از مدیران ارشاد انتظار می‌رود که با حفظ حرمت و جایگاه سعید راد به عنوان یکی از ستارگان بزرگ سینمای ایران، گام‌های موثر و عملی بردارند و از تبلیغاتی دوری کنند. امیدواریم که خبرهای خوب در مراقبت از وی را ببینیم.

۷:۵۹فانشو: خبر ناخوشی سعید راد از مدتی پیش شنیده بودیم؛ ستاره سینمای ایران در اثر یک حادثه دچار آسیب‌دیدگی و شکستگی از ناحیه پا می‌شود و با وجود رساندنش به بیمارستان، اما ضایعات ناشی از آن حادثه، او را دچار مشکلاتی می‌کند.سعید راد از معدود بازیگران سینمای ایران است که تلاش مضاعفی را برای حفظ تندرستی خود داشت؛ سبک درست زندگی و توجه و مراقبت از سلامتی، از اصول زندگی روزانه‌اش بود و هست. این هنرمند قدیمی یک ورزشکار حرفه‌ای‌ست که با پیش گرفتن یک زندگی سالم تلاش می‌کرد شرایطی به دور از بحران‌ها را بگذراند.سعید راد بر گردن سینما و سینمادوستان حق بسیاری دارد؛ او بخش بزرگی از خاطرات دوستداران سینماست؛ از تنگنا و خداحافظ رفیق و صادق کرده و مسلخ، تا خط قرمز و دادشاه و عقابها و دوئل و ده‌ها فیلم سینمایی دیگر که از برترین‌آثار سینمایی هستند.

عزت‌نفس، دست‌گیری، صراحت در گفتار، قرار نگرفتن در چارچوب‌های غیرحرفه‌ای، توجه و احترام به قدیمی‌ها و… تنها بخشی از شخصیت اجتماعی، سینمایی و ورزشی سعید راد هستند.مدیریت سینما و مسئولان وزارت ارشاد باید با فراهم آوردن شرایط مطلوب درمانی برای هنرمند بزرگی مانند سعید راد، ضمن حرمت گذاشتن به شخصیت این بازیگر بزرگ سینما، نقش سازمانی خود را در برابر هنرمندان به درستی ایفا کنند. توجه به هنرمندان بزرگی مانند سعید راد، نشانگر میزان مسئولیت‌شناسی دست‌اندرکاران ارشاد و سازمان سینمایی خواهد بود.سعید راد در حال حاضر به دلیل قرار گرفتن در بستر بیماری، به توجه بیشتر و خاص‌تر از جانب مدیران وزارت ارشاد نیاز دارد تا بتواند از این شرایط فعلی به سلامت بیرون آید.

کم نیستند کسانی که از احترام و کمک‌های سعید راد بهره‌مند بوده‌اند؛ به شهادت بسیاری از آنان، سعید راد بدون هیچ چشم‌داشت و یا تبلیغی، تنها به واسطه شخصیت و احترامش به ارزش‌های انسانی، دست‌گیر بسیاری از هنرمندان و افراد جامعه بوده…مدیران ارشاد باید در مورد حفظ حرمت و جایگاه و شخصیت هنری سعید راد به عنوان یکی از ستارگان بزرگ سینمای ایران، گام‌های موثر و عملی بردارند. منتظر می‌مانیم تا شاهد رسیدن خبرهای خوب از جانب مسئولان سینمایی کشور در رسیدگی مطلوب و به دور از شانتاژهای تبلیغاتی باشیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها