بازدید رادیویی‌ها از مریم نشیبا در خانه‌اش

مارس 25, 2024 0 نظر 16

اهالی رادیو ایران به مناسبت سال نو با مریم نشیبا، گوینده پیشکسوت رادیو دیدار کردند. این دیدار با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و برکت برای همه مردم ایران همراه بود. مریم نشیبا در این دیدار خاطراتی از کار در رادیو و گویندگی را به اشتراک گذاشت. او از طریق برنامه “شب بخیر کوچولو” که پس از مدتی پخش شناخته شده بود، صحبت کرد. این برنامه برای کودکان دیروز و امروز پخش می‌شد و با صدای قصه گوی رادیو، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه از رادیو ایران پخش می‌شد. مریم نشیبا به دلیل عارضه قلبی تازه‌ترین برنامه‌های رادیو را از بیمارستان پخش می‌کرد. او از تعداد سال‌های کاری خود صحبت کرد و گفت: “افراد اغلب من را جوان و ۴۰ ساله می‌بینند اما واقعیت این است که دو برابر این سن دارم و با شنیدن تعداد سال‌های کاری من، متوجه مسن‌تر شدنم می‌شوند.”

۱۴:۵۷به مناسبت فرارسیدن سال نو، اهالی رادیو ایران، با مریم نشیبا گوینده پیشکسوت رادیو دیدار کردند.به گزارش رسیده از شبکه رادیویی ایران، سال هاست که رادیو ایران با آغاز ساعت ۱۵ صدای مریم نشیبا را از برنامه قدیمی و خاطره انگیز «گلبانگ» را پخش می کند.این برنامه در ایام نوروز نیز پخش می شود.

در این دیدار مجری پیشکسوت رادیو ایران ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی خیر و برکت برای همه مردم ایران به بیان خاطراتی از کار در رادیو و گویندگی پرداخت.وی با خنده بیان کرد: اغلب افراد عمدتا فکر می‌کنند من جوان و ۴۰ ساله هستم و نمی‌دانند که دو برابر این سن دارم؛ به همین خاطر اول تعجب می‌کنند اما بعد از شنیدن تعداد سال های کاری من متوجه مسن بودن من می‌شوند.نشیبا در میان صحبت هایش به برنامه «شب بخیر کوچولو»  که پس از چند ماه پخش شناخته و بسیار مطرح شد، اشاره کرد.برنامه «شب بخیر کوچولو» با صدای قصه گوی رادیو از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه از رادیو ایران برای کودکان دیروز و امروز پخش می شود.این گوینده قدیمی مدتی پیش به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها