بروزترین عکس های پشت صحنه سریال محبوب “نون خ ۵”

فوریه 23, 2024 0 نظر 39

پیمان جبلی و گروه مدیران صداوسیما به بازدید از پشت‌صحنه فصل پنجم سریال «نون خ» رفته بودند و اشاره کرده‌اند که این فصل در شرایط بسیار ویژه تولید شده و امیدوارند مخاطبان از تماشای آن لذت ببرند. رئیس صداوسیما بیان کرده که یکی از نکات مهم این سریال، به ‌تصویب قوم کرد در جایگاه محور وحدت اقوام ایرانی است و همچنین این سریال مسائل اجتماعی را در دل خود دارد. همچنین، برنامه‌ریزی‌ها برای تنیدگی بین اقوام در فصل‌های بعدی نیز در حال انجام است. سعید آقاخانی، کارگردان سریال نون خ، افزوده که این فصل اولین سریال جاده‌ای است که لوکیشن ثابت ندارد و در صورت موفقیت، برنامه‌ها برای ادامه تولید سریال و توسعه فصل‌های بعدی وجود دارد.تهیه‌کننده سریال نون خ نیز افزوده که تصویربرداری ۹۰ درصد این فصل تاکنون انجام شده و به کرمان، سیستان و بلوچستان و روستای اهالی کردستان رفته‌اند. این فصل از سریال نون خ قرار است در شرایط اقلیمی متنوعی تصویربرداری شود و امیدوارند مخاطبان از تماشای آن لذت ببرند.

۱۴:۲۱پیمان جبلی که به همراه جمعی از مدیران صداوسیما به بازدید از پشت‌صحنه فصل پنجم سریال «نون خ» رفته بود، به تولید فصل جدید این مجموعه در شرایط بسیار خاص و ویژه‌ اشاره کرد و گفت: امیدواریم مخاطبان از تماشای فصل جدید سریال که در شرایط اقلیمی متنوعی تصویربرداری شده و داستان خوبی دارد، لذت ببرند.به گزارش ایسنا، رئیس صداوسیما با اشاره به شرایط سخت و پیچیده تولید فصل پنجم سریال «نون خ» و جذابیت‌های بصری ویژه‌ آن گفت: یکی از نکات درخور توجه این مجموعه نمایشی، قرار گرفتن قوم کرد در جایگاه محور وحدت اقوام ایرانی است که رابطه میان اقوام، پاره‌فرهنگ‌ها و آداب و رسوم اقوام ایرانی با محوریت قوم کرد را برجسته می‌کند.وی افزود: نون خ ضمن برخورداری از جذابیت‌های طنز و کمدی، روایت لطیف و زیبای برخی مسائل اجتماعی را نیز در دل خود دارد که از محاسن آن است.

تاکید رییس صداوسیما بر ساخت در سال‌های بعد
جبلی یکی از نکات درخور توجه این مجموعه نمایشی را قرار گرفتن قوم کرد در جایگاه محور وحدت اقوام ایرانی دانست و گفت: این از امتیازات بزرگ نون خ است و در همین راستا، در گفت‌وگو با آقای آقاخانی مطرح شد باتوجه‌به برخورداری کشور عزیزمان، ایران، از اقوام متنوع و متعدد، در فصل‌های بعدی سریال هم این تنیدگی بین اقوام در برنامه‌ریزی‌ها لحاظ شود.رئیس صداوسیما خاطرنشان کرد: این سریال با همت و عزم عوامل تولیدِ مقابل و پشت دوربین به این مرحله رسیده و به‌یقین، مثل فصول قبلی موردتوجه قرار خواهد گرفت و مخاطبان عزیز رسانه ملی از آن لذت خواهند برد.
مایلیم ادامه دهیم و به استان‌های دیگر برویم
سعید آقاخانی، کارگردان و بازیگر سریال نون خ نیز با بیان اینکه خاطرم نیست پیش از این در تلویزیون سریال جاده‌ای تولید و پخش شده باشد، گفت: این فصل از سریال اولین کار جاده‌ای است که لوکیشن ثابت ندارد. لوکیشن اصلی ما یک مینی‌بوس است که با آن از کردستان به‌سمت جنوب کشور حرکت می‌کنیم و وقتی برمی‌گردیم هم کار در دل کوه فیلم‌برداری می‌شود.کارگردان سریال نون خ درباره نگاه رئیس صداوسیما مبنی‌بر ادامه‌یافتن نون خ با تولید فصل‌های بعدی گفت: دوست داریم ادامه دهیم و به استان‌های دیگر برویم و هم خودمان با فرهنگ اقوام دیگر آشنا شویم و هم جلوه‌های متنوع آن را به مردم بشناسانیم. امیدوارم این اتفاق ادامه یابد.
پایان تصویربرداری ۹۰ درصد کار تاکنون
مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال نون خ نیز محاسبه تعداد لوکیشن‌های فصل پنجم سریال را به‌لحاظ تعدد و تنوع ان، در مقایسه با فصل‌های قبل، بسیار دشوار دانست و گفت: دلیل آن این است که قصه در جاده می‌گذرد و دائم در سفر و در حال عبور از شهرهای مختلفیم.وی ادامه داد: روند کار بسیار دشوار و در نوع خودش در تلویزیون کم‌نظیر بوده است. همچنین، از محتوا و مضامین بسیار خوبی برخوردار است و ان‌شاءالله مردم از تماشای آن لذت خواهند برد.فرجی از پیشرفت ۹۰درصدی فیلم‌برداری نون خ خبر داد و افزود: در فصل جدید به کرمان و سیستان‌وبلوچستان رفتیم و در ادامه، دوباره به روستای اهالی کردستان بازگشتیم. بازیگران جدیدی از اهالی سیستان و چابهار به کار پیوستند و از ظرفیت‌های هنری بازیگران توانای منطقه در این فصل از نون خ استفاده کردیم.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها