تغییر معاونت صدا: یک قدم برای تغییر!

مارس 25, 2024 0 نظر 53

در ساعت ۱۲:۰۹، علی بخشی زاده، معاون صدای رسانه ملی، اعلام کرد که دکتر مهدی آذرمکان به عنوان قائم مقام صدای جمهوری اسلامی منصوب شده است. او از زحمات دکتر شاهید مظفری نیز قدردانی کرد. مهدی آذرمکان با توجه به تعهد، تخصص و تجارب مفیدی که دارد، برای این سمت انتخاب شده است. انتظار می رود او با استفاده از تجربه و توانایی خود به اجرای ماموریت و اهداف معاونت صدا بپردازد.

آذرمکان در گذشته با موفقیت شبکه رادیو ورزش را مدیریت کرده و در سمت های مختلفی در معاونت صدا فعالیت داشته است. وی از سوابق خوب و درخشانی برخوردار است، از جمله مدیریت شبکه رادیو ورزش، دبیر کارگروه های مختلف در معاونت صدا و مدیریت های دیگر. او در حال حاضر نیز مدیر شبکه رادیویی ایران است.

۱۲:۰۹علی بخشی زاده، معاون صدای رسانه ملی ضمن قدردانی از زحمات دكتر شاهید مظفری، دكتر مهدی آذرمكان مدیر شبکه رادیویی ایران را با حفظ سمت به عنوان قائم مقام صدای جمهوری اسلامی منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، معاون صدا با اشاره به حكم انتصاب مهدی آذرمكان در سمت قائم مقام معاونت صدا گفت: با توجه به تعهد، تخصص و تجارب مفیدی كه دکتر آذرمكان داشتند به این سمت منصوب شدند. انتظار است با بهره مندی از توانایی و تجربه مدیران و همكاران معاونت ماموریت و اهداف تعیین شده اجرایی شود.شایان ذکر است از سوابق درخشان دکتر آذرمکان می توان به مدیریت شبکه رادیو ورزش، دبیر کارگروه قرارگاهی معاونت صدا، دبیر کارگروه اجتماعی معاونت صدا، دبیر شورای تخصصی ورزش معاونت صدا، مدیرکل نظارت و ارزیابی خبر و برنامه‌های سیاسی، مدیرکل اطلاعات و برنامه ریزی معاونت استان‌ها، مدیر گروه اجتماعی شبکه دو سیما، مدیر گروه سیاسی شبکه دو سیما اشاره کرد. وی اکنون نیز مدیر شبکه رادیویی ایران است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها