تماشای فرود وحشتناک یک هواپیمای نظامی ترکیه در حاشیه بزرگراه

ژانویه 28, 2024 0 نظر 27

تماشا کنید: فرود ترسناک هواپیمای نظامی ترکیه در حاشیه بزرگراه

امروز در حاشیه بزرگراه، یک حادثه ترسناک و ناگوار به وقوع پیوست. یک هواپیمای نظامی ترکیه، در حین فرود در نزدیکی بزرگراه، با مشکل فنی روبرو شد و در حین فرود، به شدت دچار مشکل شد. تصاویر تکان دهنده این حادثه نشان می داد که هواپیما در حین فرود دچار آتش سوزی شد و احتمالا تمام سرنشینان آن درگذشتند. این حادثه ترسناک باعث شد که تعداد زیادی از مردم به محل حادثه جمع شدند تا با چشم خود این حادثه تلخ را تماشا کنند.

این واقعه ترسناک نشان دهنده ترسناک بودن رویدادهای حادثه انگیز و پویای منطقه است. عکس ها و فیلم های منتشر شده از این حادثه، تمامیت بدنی و جانی انسان ها را به خطر می اندازد. این حادثه به خصوص برای مردمی که در نزدیکی محل حادثه زندگی می کنند، بسیار نگران کننده است و نشان می دهد که باید از رعایت ایمنی و بهداشتی بیشتری برخوردار باشند تا از وقوع حوادث شبیه به این جلوگیری کنند.

۰۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰

شهروندان ترکیه، تصاویری را ثبت کردند که عبور ترسناک هواپیمای نظامی این کشور از بالای سرشان و فرود آن در حاشیه بزرگراه را نشان می‌دهد.

یک فروند هواپیمای نظامی C-160 Transall متعلق به نیروی هوایی ترکیه، در جریان یک پرواز تمرینی ناگزیر به فرود در بزرگراه شد. این حادثه به‌‌علت بروز یک نقص فنی در موتور هواپیما، لحظاتی پس از برخاستن از یک پایگاه هوایی در شهر کایسری رخ داد.

این فرود اضطراری دشوار اگرچه خساراتی به بدنه و بال‌های هواپیما وارد کرد؛ اما با مهارتی که خلبان به‌خرج داد، آسیب خاصی به سرنشینان نرسید. وزارت دفاع ترکیه هم سلامت آن‌ها را تایید کرده است.

ناگفته نماند که هواپیمای Transalls در ترکیه، تحت بازسازی قرار گرفت و پس از ارتقا و تغییر کاربری، با نام C-160T Gören-1 به‌خدمت نیروی هوایی ارتش در آمد.

ظاهرا ارتش ترکیه، سه فروند از این نوع هواپیما را در اختیار دارد که وضعیت دوتای آن‌ها نامعلوم است. آخرین بار آن‌ها در سال ۲۰۱۹ درون آشیانه‌ای در کایسری دیده شده بودند. البته هنوز احتمال استفاده از آن‌ها تحت شرایط خاص وجود دارد؛ اما هواپیمای ترابری C-160D دیگر بازنشست شده و جای خود را به A400M داده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها