فراخوان جذاب همراه اول برای حمایت از طرح های نوآورانه توسعه تجهیزات رادیویی به روز

مارس 13, 2024 0 نظر 43

فراخوان همراه اول برای حمایت از طرح‌های توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید

در راستای توسعه فناوری‌های پیشرفته و ارتقای ارتباطات بی‌سیم، همراه اول به عنوان یکی از بزرگترین اپراتورهای ارتباطی در کشور، فراخوانی برای حمایت از طرح‌های توسعه فناوری‌های تجهیزات رادیویی نسل جدید اعلام کرده است. این فراخوان به دنبال جذب و پشتیبانی از استارتاپ‌ها، توسعه دهندگان و تیم‌های تحقیق و توسعه متخصص در زمینه ارتباطات بی‌سیم و فناوری‌های مرتبط است.

توسعه فناوری‌های نوین در حوزه تجهیزات رادیویی نه تنها به بهبود کیفیت و قابلیت ارتباطات منجر می‌شود، بلکه نقش مهمی در ارتقای سطح فناوری کشور ایفا می‌کند. این فراخوان به عنوان یک فرصت برای توسعه و ترویج فناوری‌های نوین و همچنین پشتیبانی از کسب و کارهای نوپا در صنعت ارتباطات، مورد توجه قرار گرفته است.

همراه اول اعلام کرده است که طرح‌های برگزیده از این فراخوان، علاوه بر حمایت مالی، از تجربه و منابع ارزشمند این اپراتور نیز بهره مند خواهند شد. این گام مثبت نه تنها به توسعه صنعت ارتباطات کشور کمک خواهد کرد بلکه فرصتی مناسب برای توسعه کسب و کارهای نوپا و شتابدهنده رشد اقتصادی ایران خواهد بود.

ارسال شده توسط: مصطفی معصوم‌پور ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۱مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با انتشار یک فراخوان اعلام کرد از طرح‌های توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید حمایت خواهد کرد.مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برای حمایت از طرح‌های توسعه فناوری های تجهیزات رادیویی نسل جدید (ترنج)، فراخوان داد. این مرکز با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با همراهی ستاد توسعه فناوری‌های اتصال‌پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، طرح‌های فناورانه در حوزه توسعه فناوری‌های تجهیزات رادیویی نسل جدید را جذب و از آنها حمایت می‌کند.مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف پاسخگویی اثربخش به نیازهای فناورانه در زیست‌بوم فناوری اطلاعات و ارتباطات، افزایش عمق بومی‌سازی در توسعه و تولید زیرساخت‌های حیاتی و گلوگاهی در لایه دسترسی شبکه، غلبه بر محدودیت‌های تحریم، ایجاد زمینه‌های استقلال و اقتدار در توسعه شبکه ملی اطلاعات و همچنین رونق کسب‌وکارهای مرتبط در سطح ملی، اقدام به اعلام این فراخوان کرده است.شرکت‌های فعال دانش‌بنیان و توانمندی که دارای طرح پیشنهادی با هدف رسیدن به سطح بلوغ فناوری ۴ به بالا هستند، مخاطبان این فراخوان محسوب می‌شوند و تمرکز آن از جهت موضوعی بر تجهیزات رادیویی در باند موج میلی‌متری خواهد بود.علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال طرح‌های خود می‌توانند تا روز ۳۱ فروردین ۱۴۰۳، به نشانی اینترنتی https://mcino.ir مراجعه نمایند. همچنین بخوانید: بسته های ویژه همراه اول برای ماه رمضان اعلام شد اعلام بسته های رومینگ همراه اول ویژه نوروز ۱۴۰۳ نهمین دوره کارآموزی همراه اول آغاز شد

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها