ویل اسمیت: سفری به دنیای شگفت‌انگیز قرآن

مارس 21, 2024 0 نظر 22

ویل اسمیت، ستاره سینمای هالیوودی، اعلام کرد که در ماه رمضان سال گذشته تصمیم گرفت که کتاب مقدس مسلمانان یعنی قرآن را به صورت کامل بخواند. او در گفتگو با ایسنا اعلام کرد که از سادگی و واضحی قرآن بسیار لذت برد و تاکید کرد که این کتاب اشتباهی را بی اشتباه متوجه شخص می‌کند.

ویل اسمیت افزود که از اینکه سه کتاب مقدس – قرآن، تورات و انجیل – چقدر به هم مرتبط هستند شگفت زده شده است. او همچنین به عمرو ادیب، روزنامه نگار مصری، گفت که قرآن بسیار واضح و شفاف است و هیچ جایی برای سوءتفاهم وجود ندارد. اسمیت افزود که از زیبایی و وضوح روح قرآن نیز غافل نماند.

ویل اسمیت، که پس از حواشی جوایز اسکار دو سال پیش از حضور در این مراسم محروم شده بود، اعلام کرد که به معنویت بازگشته است و به دنبال مقابله با چالش‌هایی که تاکنون تجربه کرده است، این تصمیم را گرفته است. او به خانهبازی زندگی خود عذرخواهی کرد و از اشتباهات گذشته خود آگاه شد.

۷:۴۲ویل اسمیت ستاره سینمای هالیوودی گفت که در ماه رمضان سال گذشته کتاب مقدس مسلمانان را به صورت کامل خوانده است.به گزارش ایسنا، این بازیگر برنده اسکار در گفت‌وگویی درباره تجربه خواندن قرآن گفت: من سادگی آن را دوست داشتم. قرآن خیلی واضح و شفاف است و نمی‌توان از آن برداشت اشتباهی داشت.به گزارش دیلی صباح، اسمیت که کتاب مقدس دو دین دیگر ابراهیمی، یهودیت و مسیحیت را نیز خوانده است، افزود: از اینکه سه کتاب مقدس – قرآن، تورات و انجیل – چقدر به هم مرتبط هستند شگفت‌زده شدم.اسمیت به عمرو ادیب، روزنامه‌نگار مصری در پادکست بیگ تایم گفت: من سادگی قرآن را دوست داشتم؛ قرآن بسیار واضح است؛ شفاف است و جایی برای سوءتفاهم نمی‌گذارد. روح آن بسیار زیبا و واضح بود.اسمیت که دو سال پیش به خاطر سیلی زدن به کریس راک به خاطر شوخی او با همسرش روی صحنه در اسکار خبرساز شده بود، گفت که برای مقابله با چالش‌هایی که تجربه کرده بود به معنویت بازگشته است.این بازیگر پس از حواشی جوایز اسکار دو سال پیش به مدت ۱۰ سال از حضور در جوایز آکادمی محروم شد اگرچه به صورت رسمی از کریس راک عذرخواهی کرد و رفتار خود را اشتباه دانست.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها