ترویج افطاری ساده: برنامه جذاب رادیو پیام

مارس 26, 2024 0 نظر 52

شبکه رادیویی پیام در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با پیام های کوتاه، آداب و رسوم ماه مبارک رمضان را معرفی می کند. در این ماه پر برکت، برنامه های مختلفی از جمله “پیام سحر” با لحظات عرفانی و پخش دعاهای سحر و کلام بزرگان، شنوندگان را در خدمت خود قرار می دهد. برای افطار نیز برنامه “جرعه از ماه” با محتوای ترویج افطاری و آماده سازی مردم برای لحظات عرفانی افطار، ارائه می شود.

برای آشنایی با آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرها و کشورهای مختلف، برنامه “آیین حضور” و “رمضان در جهان” قرار است مخاطبان را آگاه کنند. همچنین، برنامه “پیام طبیعت” در ایام نوروز با موضوع حفاظت از محیط زیست چهار بار در روز از این شبکه پخش می شود. این برنامه ها از جذابیت و محتوای متنوعی برخوردارند که شنوندگان را به گذراندن لحظاتی دلنشین و معنوی در این ماه پر برکت دعوت می کند.

۱۷:۵۴شبکه رادیویی پیام در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با پیام های کوتاه به معرفی آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرها و کشورهای مختلف و پخش دعاها و کلام بزرگان در لحظات افطار و سحر در خدمت شنوندگان است.به گزارش رسیده، آرمان ستوده، مدیر طرح و تولید رادیو پیام با اشاره به ویژه برنامه‌های سحر و افطار این شبکه گفت: رادیو پیام برای ماه مبارک رمضان اجراهای متنوع و جذاب برای شنوندگان دارد. برنامه “پیام سحر” به تهیه کنندگی مجید امجدی فرد به مدت ۴۰ دقیقه، به همراه لحظات عرفانی و پخش دعاهای سحر و کلام بزرگان، ارائه می‌شود.همچنین، برنامه “جرعه از ماه” به همت تهیه‌کننده‌های مختلف و به مدت ۳۰ دقیقه روی آنتن رادیو پیام می رود. این برنامه با محتوای ترویج افطاری ساده و موضوعات آماده‌کردن مردم برای لحظات عرفانی افطار، شنوندگان را به گذراندن لحظاتی دلنشین و معنوی در این ماه پر برکت دعوت می‌کند.وی در ادامه بیان کرد: رادیو پیام برای آشنایی با آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف، ویژه برنامه”آیین حضور” را به تهیه‌کنندگی مجید امجدی فرد تقدیم مخاطبان می کند. از دیگر برنامه های این شبکه می توان به ویژه برنامه “رمضان در جهان” اشاره کرد که به تهیه کنندگی سمیه رنجکش با موضوع آداب و رسوم ماه مبارک رمضان در کشورهای مختلف است که روزی سه بار پخش از رادیو پیام می شود.ستوده در پایان به اشاره به پخش برنامه پیام طبیعت در ایام نوروز افزود: مخاطبان می توانند ویژه برنامه های رادیو پیام در ایام نوروز را با ویژه برنامه “پیام طبیعت” به تهیه کنندگی سمیه رنجکش، با موضوع اطلاع رسانی و آگهی بخشی در خصوص حفاظت از محیط زیست بشنوند. این برنامه چهار بار در روز پخش می شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها