رمز و رازهای جشنواره موسیقی «کوچه» برای روابط عمومی ارشاد

مارس 8, 2024 0 نظر 55

رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی سموعی، در مورد فستیوال موسیقی «کوچه» در بوشهر توضیحاتی ارایه داد. این فستیوال یک رویداد گردشگری است که مجوز خود را از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دریافت کرده است و در بخش‌های مختلف به اجرا رسیده است. مجریان برنامه برای بخش موسیقی این رویداد از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز می‌گیرند و اجراها با حضور و نظارت کامل همکاران ما برگزار شده است.

اما به دلیل وقوع موارد غیر قابل قبول و مخالف ارزش‌ها در کوچه‌های بافت قدیم، حواشی ایجاد شده است که وزارت فرهنگ نه تنها تأییدی بر آن ندارد بلکه از عوامل در آن می‌خواهد موضوع را پیگیری و مطالبه کنند. همچنین تأکید شده است که هیچ مجوزی از اداره کل خارج از محدوده اجرا صادر نشده است.

۲۰:۱۹رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حواشی به وجود آمده فستیوال موسیقی «کوچه» در بوشهر توضیحاتی ارایه داد.به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حواشی به وجود آمده فستیوال موسیقی «کوچه» در بوشهر توضیحاتی ارائه داد.در توضیحات مهدی سموعی آمده است:«لازم به توضیح است که [فستیوال کوچه] یک رویداد گردشگری است که از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجوز خود را دریافت کرده است. این رویداد در بخش‌های متعدد و مختلفی برنامه ریزی و اجرا شده است.مجریان برنامه در بوشهر، از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت بخش موسیقی این رویداد تقاضای مجوز می‌نمایند که طبق قوانین و بخشنامه‌ها، پس از دریافت تاییدیه اداره اماکن عمومی و همچنین اخذ استعلامات لازم، مجوز اجرا را برای یک مکان محدود و مشخص (عمارت رئیس) صادر می‌نمایند.اجراهای این مکان با حضور و نظارت کامل همکاران ما برگزار شده است و اقدام خلافی هم صورت نگرفته است.اما براساس فیلم‌های منتشر شده و گزارشات مردمی، در کوچه‌های بافت قدیم مواردی غیرقابل قبول و مخالف ارزش‌ها صورت گرفته است.قطعاً این حواشی مورد تأیید وزارت فرهنگ نیست و تاکید داریم از عوامل در آن، باید موضوع را مطالبه و پیگیری نمود.مجدداً تاکید می‌شود (خارج از محدوده عمارت رئیس) هیچ مجوزی از اداره کل صادر نشده است.»

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها