“سرنوشت چیزهایی که زمان با خود برد و کوچک بزرگ” در سینماتک خانه هنرمندان

ژانویه 4, 2024 0 نظر 89

مستند «چیزهایی که زمان با خود برد» به کارگردانی فرهاد بردبار و مستند «کوچک بزرگ» به کارگردانی آدام مک‌کی در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شوند. مستندات یکشنبه، زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران، فیلم مستند «چیزهایی که زمان با خود برد» را به نمایش می‌گذارد. این برنامه یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد فریدون ناصری برگزار می‌شود و پس از نمایش فیلم، نشست نقد و بررسی با حضور مهرداد فراهانی و فرهاد بردبار برگزار خواهد شد.

همچنین، پنجاه و هفتمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران، فیلم «کوچک بزرگ» به کارگردانی آدام مک‌کی را در دوشنبه هجدهم دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ نمایش می‌دهد. پس از نمایش فیلم، نیز نشست نقد و بررسی با حضور خسرو نقیبی برگزار خواهد شد.

این فیلم‌ها با بازیگرانی مثل استیو کارل، کریستین بیل، رایان گاسلینگ، برد پیت و… ساخته شده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

۱۴:۱۴مستند «چیزهایی که زمان با خود برد» به کارگردانی فرهاد بردبار در مستندات یکشنبه و «کوچک بزرگ» به کارگردانی آدام مک‌کی در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شوند.به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، چهل و چهارمین برنامه «مستندات یکشنبه» که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به اولین نمایش عمومی فیلم مستند «چیزهایی که زمان با خود برد» به کارگردانی فرهاد بردبار اختصاص دارد.این برنامه یکشنبه ۱۷ دی ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن استاد فریدون ناصری برگزار می‌شود.پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور مهرداد فراهانی (پژوهشگر سینما و منتقد) و فرهاد بردبار (کارگردان فیلم) برگزار می‌شود.همچنین پانصد و هفتادمین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه هجدهم دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ به نمایش فیلم «کوچک بزرگ» به کارگردانی آدام مک‌کی محصول ۲۰۱۵ اختصاص دارد.پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی با حضور خسرو نقیبی (منتقد سینما) برگزار می‌شود.استیو کارل، کریستین بیل، رایان گاسلینگ، برد پیت و … بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها