شادی و هیجان در دادگاه: جلسه اول تتلو

مارس 4, 2024 0 نظر 60

در نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو، ملقب به تتلو، در دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد. در این جلسه، نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد و اقدامات مجرمانه متهم را در فضای مجازی توضیح داد. امیرحسین مقصودلو در سال‌های ۸۶، ۹۲ و ۹۵ در ایران دستگیر شده بود و سپس به کشورهای دیگر مهاجرت کرد. او در ترکیه دستگیر شده و به ایران منتقل شد. پس از قرائت کیفرخواست، قاضی ختم جلسه را اعلام کرد و زمان جلسه بعدی تعیین خواهد شد. مادر و خواهر امیرحسین مقصودلو هم در دادگاه حضور داشتند.

۱۵:۵۶نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» به ریاست قاضی افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، صبح امروز «دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲» نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو ملقب به «تتلو» به ریاست قاضی افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی با حضور مستشار دادگاه، وکیل متهم و نماینده دادستان برگزار شد.در نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده، نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت و اقدامات مجرمانه متهم در فضای مجازی را تشریح کرد.

به گفته نماینده دادستان، امیر حسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو در سال‌های ۸۶، ۹۲ و ۹۵ در داخل کشور دستگیر شده است، در سال ۹۷ کشور را به مقصد گرجستان ترک و در سال ۹۸ به کشور ترکیه مهاجرت کرده است. وی در آذرماه سال جاری توسط پلیس ترکیه به مرز ایران منتقل و با هماهنگی صورت گرفته و حکم قضایی دستگیر شد.پس از قرائت کیفرخواست از سوی نماینده دادستان، قاضی اعلام کرد به منظور کسب آمادگی متهم و وکیل، ختم جلسه دادگاه را اعلام می‌کنیم و زمان جلسه آینده متعاقبا اعلام می‌شود.گفتنی است در جلسه اول دادگاه مادر و خواهر متهم حاضر بوده و در حاشیه دادگاه با وی ملاقات کردند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها